Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011
Results 101 to 110 of 110
    TheSpryciarz25 is offline
    Witam.
    Nie wiem, czy ktoś już o tym pisał.
    Zacytuję tutaj przykładową nazwę oddziału: ,,1szy francuski Piechota Dywizja". Brzmi to nie po polsku, prawda?. Moim zdaniem lepiej byłoby zmienić kolejność i formę wyrazów i ustawić taką nazwę: ,,1sza francuska dywizja piechoty". Mam nadzieję, że każdy zrozumiał w czym jest błąd.
    Last edited by TheSpryciarz25; 07-16-2014 at 12:30 PM.

Takie tłumaczenia nie da się naprawić, bo to kwestia kontekstu w jakim można spotkać: "francuski, polski, amerykanski"oraz 1szy, 2gi, 3ci...

Teraz nie mam już jak tego sprawdzić, bo prawa do tłumaczeń zostały mi ostatnio odebrane.

Eternus is offline
    wszystko się da, trzeba mieć tylko narzędzia od twórców (którym jak widać na tym nie zależy więc serwują tłumaczenie dla baranów)

Prosiłbym o zgłaszania w tym temacie wszelkich błędów w tłumaczeniach.

Proszę zwrócić szczególną uwagę na błędy pisarskie, gramatyczne oraz logiczne we wszelkich opisach.

Liczę na Waszą pomoc w poprawie jakości tłumaczeń gry.

Taki oto napis pojawia się w oknie czatu (a nie czata), gdy czat nie wyświetla nam się poprawnie : "Nie udało się połączyć z serwerem czata. Spróbuj ponownie później.". Według mnie jest to niepoprawna forma odmiany.
    Last edited by z4jCu-; 05-10-2015 at 11:15 AM.

Podczas ustawiania ile jednostka ma oczekiwać, kiedy ustawi się na zero to jest napisane "Don't wait".

Nie wiem czy to ktoś zgłaszał, bo szczerze nie czytałem postów.
    Ale nie ma takiego kraju jak Nambia Niemiecka. Jest coś takiego jak NamIbia.
    Pozdrawiam!

edit. ostatni post był w maju, więc na pewno nikt tego nie zgłaszał :P
    Last edited by SnoopDoggyDogg; 10-03-2015 at 01:46 AM.

Właśnie zauważyłem brak tłumaczenia przy ikonie wyboru wywiadu. Jest napisane 'Espionage Headquarterss'.
    Porzuccie wszelka nadzieje, wy, którzy tu wchodzicie

I nic z tym nie zrobią Ewentualnie poczekaj pół roku

Lord Druzus is offline
    dalej jest wiele bledow przy tluamczeniu przymitnikow od krajow - iz dana brygada pochodzi z danego kraju
    wart o bybylo toprzejrzec bo jakas fuszerke ktos tam odstawil na 500tkach

Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks