Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 79

Radio supremacy1914!!

Witam.

Od jakiegoś czasu, pojawiał się pomysł stworzenia Radia w grze S1914.
    Po konsultacjach z Bytro, ustaliliśmy, że RADIO w grze S1914 może być bardzo atrakcyjnym narzędziem i bardzo pożytecznym dla graczy.

Managerowie Bytro "zażądali" jednak by stworzyć Panel dla Radia, uzyskac prawo do nadawania (server) oraz chcieli posłuchac juz gotowego produktu.

W tym celu podjęte zostały moje rozmowy z wieloma graczami z całego świata i udało sie zebrać wstępną ekipę RADIA SUPREMACY.

Radio Supremacy, podzielone jest na grupy językowe i geograficzne strefy.
    Każdą strefą zarządza "Area Administrator" który do pomocy ma kilku swoich Prezenterów.
    Strefy zostały podzielone tak by godziny nadawania nie kolidowały z godzinami szczytów na danym terenie.
    Polska znajduje się w strefie razem z Białorusią i innymi krajami rosyjskojęzycznymi.
    W Europie istnieją strefy:
    Angielska
    Francuska
    Hiszpańska
    Włoska
    Grecka
    Niemiecka
    W Ameryce północnej istnieje jedna strefa Amerykańska
    W Ameryce Południowej istnieje również jedna strefa ale dwujęzyczna ( hiszpański i Portugalski)
    Oczekuję jeszcze na zgłoszenie graczy z Turcji do udziału w Radio Supremacy.

Każda strefa będzie nadawać audycje w swoim języku oraz w angielskim ( jesli zajdzie taka potrzeba).

Mam tez nadzieję, że po rozpoczęciu nadawania gracze sami będa się zgłaszać i w ten sposób zabezpieczą swoje strefy językowe

Radio nadawać będzie muzykę której brakuje w grze, ale też będzie informować na bieżąco o nowościach, turniejach, wynikach sparingów, rankingu ELO.
    Dodatkowo, w Radio S. będą prowadzone rozmowy online z graczami, będą organizowane quizy, turnieje, piosenki na zyczenie, dedykacje itp.
    Radio będzie tez prowadzic "akcję" nauczania wśród graczy podstaw gry, będą również promowane sojusze, i wiele innych atrakcji.

Mam więc przyjemnośc poinformowac że własnie dzisiaj zostały rozpoczęte testy w Radio Supremacy.
    Ekipa musi sie teraz zaapoznac z mozzliwościami panelu radiowego, składaniu audycji itp. często jednak mozna juz usłyszeć muzykę jaka Radio S. nadaje.

Link do słuchania Radia Supremacy:

http://radios1914.panelradiowy.pl/radio

Pozdrawiam i zapraszam do słuchania.
    Darkangel i ten który to wstawił dzielny szeregowy kacperdon
    Last edited by topikad; 03-08-2014 at 06:37 PM. Reason: Zmiana koloru czcionki

Bardzo dobry pomysł o ile będzie intensywnie rozwijany i reklamowany wśród polskiej społeczności. Liczę na możliwość współpracy.

PS. zmieńcie kolor czcionki - niewiele widać.

test
    ...

Jeśli będzie konieczna pomoc to w ramach dostępnego czasu i możliwości z pewnością przyłączę się do projektu.

Wróciłem do ekipy sprawującej pieczę nad radiem Poprawiliśmy brzmienie, na dużo lepsze, reszty prac odnośnie naszej bety jeszcze nie mogę wyjawić Wszystko musi przejść test, co będzie musiało działać na co dzień.
    Staram się informować na bieżąco Jak widać po godzinie o której to piszę

Dziękuję za zmianę czcionki. Staram się na innych serwerach również zakładać tematy, jak na razie tylko na UK zrobiłem podobny temat.

Oooo!!! Brak mi słów - świetny pomysł, urozmaici to bardzo rozgrywkę w SP1914. Nie sądziłem, nawet nie myślałem że będzie radio w tej grze.

Zagraj w Supremacy 1914, darmow? strategi? czasu rzeczywistego oraz laureata nagrody Gry Przegl?darkowej Roku 2009

Moje kanaly:
    http://www.youtube.com/user/smartlectures
    http://www.youtube.com/user/smart

W innym temacie tego forum jest post o "rekrutacji Prezenterów Radio Supremacy".

Zapraszam w imieniu Administracji Radia S1914

Radio jest w fazie testów w której to fazie, nie można korzystać ze wszystkiego, z wszystkich narzędzi i opcji ale zaręczam że jest ich wiele. Jak mi wiadomo testy sa teraz po to, by Prezenterzy mogli zapoznać sie z PANELEM RADIA, ORGANIZOWANIEM RAMÓWEK, NAUKĄ MECHANIZMÓW GRY ITD

To co najważniejsze dla słuchaczy będzie na końcu testów Pełne zaskoczenie - gwarantowane.
    Ekipa radia - z całego świata. Gatunki muzyki - różne - dla każdego coś się znajdzie, gry, turnieje ( do wygrania "GM" ) QUIZY, rozmowy na antenie, porady, promocje sojuszy, reklamy, rankingi, itd itd itd. Po prostu, RADIO ma nam dać niemal wszystko, by gra była prawdziwa rozrywką i wypada sie tylko cieszyć z tego, chociaz malkontenci i wieczni krytycy, będa mieli tez pole do popisu, chociazby wypisując: że niby po co, a dlaczego, a na co, a kto daje kasę, a kto zarabia, a to wszyscy złodzieje, ... ...

( nawet nie będę tu wspominał, że Radio ma swój elegancki "Chat-room - International" i mam nadzieję, że ... Moderatorzy będą bardziej normalnie podchodzić do swoich obowiązków.
    RADIO to duzy krok do przodu, a nawet: skok.

No i to rozumiem to bardzo dobre rozwiązanie

"Witam.
    Etatowy informator Radia, Prezenter Radio Supremacy 1914 - kacperdon" jest na urlopie więc ten kolejny post o nowinkach i postępach w Radiu zamieści etatowy fallout125

Obecny wygląd Panelu Radia oraz możliwości dla słuchaczy to rozwiązanie jedynie okresowe - tymczasowe.
    Od dzisiaj działa strona internetowa "Radia Supremacy 1914":

www.radiosupremacy1914.vgh.pl (strona w budowie)

Na stronę zapraszam wszystkich nie tylko by byli na bieżąco z wydarzeniami w Radio, ale także by każdy miał wpływ na to co w Radiu będzie się działo, jakie zmiany sa konieczne i potrzebne. Szczególnie cenne będą wszelkie uwagi co do charakteru nadawanych audycji, programów, godzin nadawania, itp.

Tymczasowo, tam można będzie porozmawiać na czacie z graczami S1914 z innych serverów, wymieniać się swoimi doświadczeniami i opiniami, bowiem czat zostanie wkrótce też zmodyfikowany i przeniesiony do Panelu Radia.

Radio chętnie nawiąże współpracę z informatykami chętnymi do wykonania np. LOGO RADIA SUPREMACY 1914, banerów promocyjnych, reklamowych, osobistych, Prezenterów itp.

Na stronie Radia Administracja Radia możne dokonywać wszelkich zmian kodowania HTML, więc juz niebawem cały wygląd Radia się zmieni, a także dodane zostaną nowe opcje.
    Tam mogą się także zgłaszać chętni do pracy w Radiu w charakterze "Prezentera RS1914" oraz osoby, które chciały by pomóc w organizacji rozgłośni.

Dodam też, że temat Radia i jego postępy w rozwoju, doskonaleniu, ulepszaniu, organizacji itp. są "monitorowane" przez Bytro.

Powodzenia życzę i miłego słuchania.
    1Darkangel
    Red. Nacz. Radio Supremacy"

Witam. Oto kolejny News Radia Supremacy 1914:

Quote Originally Posted by Darkangel
    Dzisiaj nastąpi kolejny krok w RS1914.

Ok. godz.18 rozpocznie się spotkanie w "Radio Supremacy 1914" z "Area Admin" pozostałych serwerów.

http://radiosupremacy1914.vgh.pl

Mniej więcej, tym samym czasie rozpocznie sie też testowe nadawanie audycji przez Prezenterów RS z innych serwerów ( Brazylia, Włochy )

Testowe audycje będą trwały krótko, ponieważ obecnie chodzi jedynie o skonfigurowanie sprzętu oraz poznanie mechanizmu Panelu RS i zgranie obu tych systemów.
    Powoli ale systematycznie rozwiązujemy wszystkie sprzężenia oraz ujednolicamy system RS dla Prezenterów.

Na dzisiejszym spotkaniu Administratorów RS zostaną ustalone najważniejsze elementy RS oraz schemat ramówek RS. Im więcej uda sie ustalić, tym szybciej RS zacznie działać w pełni "profesjonalne" swoje audycje.

Rozumiem i wiem, że testy Radia mogą juz wpływać nawet na ocenę graczy ale, nasze testy czyli uruchamianie okresowo serwera polegają głównie na dokonywaniu zmian w uzyskaniu najlepszej jakości dla odbiorców sygnału, konfiguracji sprzętu, nauki tworzenia ramówek i playlist, łączeniu pojedynczych utworów w całość by nie było przerw w odtwarzaniu.
    To wszystko, to bardzo ciężka i trudna praca, oraz monotonna

Dziekuje też za okazana POMOC w rozpowszechnianiu rozgłośni. To cenna dla nas Pomoc i doceniamy każdy gest.

Informuje też, że: by RS nadało audycje jakiegoś gracza, nie musi on być Prezenterem RS. Jesli masz pomysł na program, audycję itp ale nie chcesz zbyt systematycznie pracować w RS, zrób i nagraj swoją audycję - ( 32 bit, 128 - 44 , stereo) i przekaż te pliki MP3 dla dowolnego (aktywnego) Prezentera RS.
    Audycja pojawi sie na antenie wraz z podaniem NICKU autora.

Prezenterzy RS mają obowiązek produkcji cyklicznych swoich audycji, na co niektórzy nie mają czasu i wystarczającej ilości materiałów.

Nie zamykamy nikomu drogi do nadania własnej audycji w RS i będziemy też zwracac uwagę na każdy zgłoszony postulat czy uwage i opinię.

Radio Supremacy 1914 jest i będzie rozgłośnią skierowaną tylko i wyłącznie do graczy gry S1914 i zawsze odpowiadać będzie na potrzeby graczy.

RS gra dla graczy.

Miłego słuchania.

http://radios1914.panelradiowy.pl/radio
    Last edited by fallout125; 03-12-2014 at 10:27 AM.

"Jak podałem powyżej, dzisiaj od godz. 18 "Radio Supremacy 1914" nada swoje pierwsze autorskie audycje.

Pierwsza audycja, server PL prowadzący: 1Darkangel (pl) - czas trwania: 18 minut.

W dalszej kolejności,

audycje:

- Włoska (Ita.) prowadzący: Faber, czas trwania ok 20 minut, oraz

- Brazylijska (Bra) prowadzący: Adler, czast trwania ok 20 minut. "

Zapraszamy do słuchania Radia S1914 od godz. 18

Page 1 of 8 123 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks