Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast
Results 61 to 70 of 71

Thread: Cold War 1962

Kevinku, grałam scenariusz, akurat nie na supre.
    Uważasz się za dobrego roleplayowca? Widziałam Twoje artykuły oraz dla żartu pokazałam skąd kopiowałeś treści Razorazowi. Zachowujesz się tak, jakbyś był bardzo... wartościowym członkiem scenariuszy, a prawda jest taka, że jedynie plagiatujesz treści i było to udowodnione.

Kiedyś na pewnym forum roleplay sprawdzałam treści pod kątem plagiatów... takich jak Ty tam zjadano na śniadanie
    Last edited by KarenBraverose; 10-10-2017 at 11:54 PM.

Poważnie zachęcam do stworzenia osobnego tematu na te szermiercze pojedynki słowne.

Już, nie będę pisać, przepraszam Razo
    Ty ładnie piszesz
    Last edited by KarenBraverose; 10-10-2017 at 10:41 PM.

Lord Druzus is online now
    Quote Originally Posted by razoraz View Post
    Poważnie zachęcam do stworzenia osobnego tematu na te szermiercze pojedynki słowne.
    podbijam
    wracamy do tematu
    Karen - zrob to dla mnie, nie dla nich :*

ps. Tu masz fajny scenariusz Razo
    2087576 - bananowe imperium
    Last edited by Lord Druzus; 10-10-2017 at 11:29 PM.

W przeciwieństwie do Ciebie Karen to ja jestem gram scenariuszy. Artykuły? Owszem, posłużyłem się dwa razy przy redagowaniu bulli, żeby zachować jej charakter. Leon X - ekskomunika Marcina Lutra, tym się dokładnie posłużyłem. Nie uważam, iżby umniejszało to w jakiś sposób randze artykułu etc. gdyż moje artykuły były motorem aktywności na mapce

Każdy, kto uczestniczy w roleplayowych scenariuszach, jest wartościowym graczem, oczywiście w przeciwieństwie do ciebie i druzusa. Ty nawet nie zaczęłaś żadnego scenariusza. Twój każdy scenariusz kończył się na tym, że usilnie denerwowałaś i irytowałaś ludzi, którzy pod wpływem emocji mówili ci co o tobie myślą.

Btw. Ile ty napisałaś artykułów na scenariuszach? Ups. żadnego nie napisałaś. Jaka szkoda.

Wiesz co? Nic do ciebie nie mam, naprawdę.

Nawet szacunku.

Z tego powodu traktuje twoje posty jako nędzne wypociny i cierpliwie czekam, aż usuniesz konto zgodnie z zapowiedzią i przestaniesz mącić.

Proszę administrację o przeniesienie całego tego spamu to innego wątku.

PS:
    Quote Originally Posted by Lord Druzus View Post
    ps. Tu masz fajny scenariusz Razo
    2087576 - bananowe imperium
    Jak ja się cieszę że moje scenariusze są przez Ciebie uznawane za nie fajne.
    Last edited by razoraz; 10-11-2017 at 01:12 AM.

Egipt poproszę, akceptuję regulaminy i takie tam
    -Na czym to stanelismy? Przeczytajcie mi ostatnie zdanie.
    -Przeczytajcie mi ostatnie zdanie- odczytal kapral, który umial stenografowac.
    -Nie moje ostatnie zdanie, idioto!- ryknal pulkownik.
    -Przeczytajcie mi ostatnie zdanie- odczytal kapral.
    -To jest znowu moje zdanie!- wrzasnal pulkownik purpurowiejac z wscieklosci.
    -Alez nie, panie pulkowniku- sprostowal kapral.- To jest moje ostatnie zdanie. Odczytalem je panu pulkownikowi przed chwila. Czy pan pulkownik zapomnial?

dej Wietnam, regulaminy akceptuje

Wszystkie podstawowe państwa zostały już zaklepane, jednak jeżeli wciąż są jacyś chętni do udziału w mapie zapraszam do zapisów. Zostaną oni wpisani na listę rezerwowych aby móc zastąpić gracza który stałby się nieaktywny, lub jeżeli takich graczy będzie wystarczająco dużo, obszar rozgrywki zostanie powiększony o dodatkowe państwa w Ameryce Południowej

Zrób listę rezerwową i jak się zbierze na nią z 4,5 graczy to zrobimy z tego Amerykę Południową

Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (1 members and 1 guests)

Array

Bookmarks