Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19

Exclamation Czatówka 2017 by Defous

Hej! Nudzi mi się na Suprze. Zero odpalonych map, a czat się sam nie odpali przecież. Dlatego chciałem pograć na prostej i szybkiej mapie, ale tak żeby nie była to kolejna zwykła i generyczna gra dla randomów. Po minucie intensywnych rozważań wymyśliłem: tak, to to, genialny kompromis! Stare i sprawdzone rozwiązania są w końcu jak zwykle najlepsze.

A więc...ekhm...panie i panowie, oto wielki powrót Czatówki, czyli szybkiej i brutalnej mapy dla aktywnych czatowiczów z Supremacy i Discorda!

Kto może zagrać?
    Każdy. No chyba, że cię nie lubię c:

Jak dostać się na mapę?

Wystarczy napisać do mnie na PW w dowolnym miejscu (czat Supry, strona Supry, Discord, Skype) - wtedy podam ci tam namiary.

Kiedy start?
    Jak uzbieramy 31 graczy, czyli mniej więcej za 2 do 7 dni.

Czy są jakieś zasady?

Tak, ale tylko kilka bardzo prostych i banalnych:
    1. Nie używaj GoldMarków.
    2. Zero multi i prostackiego oszukiwania.
    3. Bądź grzeczny, kulturalny, nie obrażaj, nie prowokuj i tak dalej. Pisz czasem w gazecie.
    4. Komunikuj się przez Discorda (będzie specjalny kanał dla mapy), czat Supry to przeżytek!
    5. Wszystko co nie jest zabronione w powyższych 4 punktach jest dozwolone.

Jakie ustawienia mapy?
    Mapa to klasyczna 31-slotówka. Państwa losowe. 3 dni okresu nieagresji względem graczy. Boty można przejmować od razu. Podstawowy pakiet jednostek (bez morskich i lotniczych).

A więc czas start. Zobaczymy czy i jak szybko uda nam się uzbierać 30 osób. Postaram się na bieżąco pisać tu ile jest jeszcze wolnych miejsc.

Last edited by Defous; 10-07-2017 at 04:20 PM.

bez lotniczych = dziadostwo
    Panta Rhei

Make love, not war

UWAGA: zostało ostatnie 10 miejsc. Na mapie grają takie sławy jak Fury, Iova, Pride, Mortes, Binq, szczerbiec i wiele wiele więcej, naprawdę warto zagrać!

PS. Założyłem przy okazji serwer Discorda dla mapy. Namiary wysłałem na PW, jeśli ktoś nie dostał to niech tu napisze.

test
    ...

nie ma kuposza jozka i klausa
    o javercie nie mowie
    Panta Rhei

Make love, not war

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks