Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Lord Druzus is online now

Pytanie o reakcje

Mam conajmniej dwoch pupili co to groza mi kasacja w oapricu o koneksje i non stop obrazaja

mam pytanie zatem do teamu- czy team dziala, a jak dzial to do kogo najlepie jsie zglosic z tym problemem
    w przeciwienstwie do tych panow chce jedynie zeby ktos ich uswiadomil do czego prowadzi ich nieodpowiedzialne zachowanie dla nich i dla calego serwera PL
    bylbym tez wdzieczny gdyby ktos ich nauczyl zachowywania sie w towarzystwie innych ludzi (ludzi ktorzy nie sa ich kolegami albo klakeirami) gdyz widze ze maja bardzo skrzywione pojecie rzeczystowsci wychdozace z zalozzenia ze jak maja jakas grupe klakierow ich oklaskujacych to maja racje , gdyz jest ich duzo

bardzo dziekuje za poswiecony czas
    i prosilbym o jak najszybszy kontakt na priw

pozdrawiam
    Druz

Druz

Nie zachowuj sie jak dziecko

Ktoś Ci na mapce grozi kasacją i sie wystraszyłeś ??
    [url=http://www.supremacy1914.pl/]
    Zagraj w Supremacy 1914, darmow? strategi? czasu rzeczywistego oraz laureata nagrody Gry

Lord Druzus is online now
    regulamin wyraznie stwierdza ze kazde proby szantazu, grozb czy hejtowania powinny byc zglaszane
    dziwie sie e tego nei wiesz jako czlonek jakeigos tam teamu bytro - czytales ty regulminy ktorych masz pilnowac?

najwyrazniej nie rozumiesz ze jak ktos grozi, to nei dla zabawy. i pewnie pameitazs jak to sie skonczylo pare lat temu jak nie potraktowalem grozb na powaznie. teraz kazda sprawa lamiaca regulamin bedzie traktowana powaznie gdyz nie ma czasu wysluchiwac niepowaznych ludzi

Aktualizacja 16.10.2017 r.

Do Teamu dołącza Don Javert jako Main Administrator.
    Sepson awansuje na SGO.

Team opuszczają filipasso oraz tecumsech.
    Ciekawi mnie na jakiej podstawie jest Awans Sepsona na to stanowisko czeba spytać Lady, a jak nie to Pawa bądź Sersiego.

Może doświadczenie w pracy w ST z przeciągu kilku lat? Nie wiem kogo Javert mógłby wybrać bardziej odpowiedniego na to stanowisko

Och, faktycznie to byłby o wiele lepszy kandydat, jak ja mogłem o niej zapomnieć. Tak czy owak całe szczęście że obylo się bez pytań czemu były SGO już tym SGO nie jest

Całe szczęście, że nikt nie zapytał:3

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks