Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 87

Przedstawienie Kandydatów

Tak jak było wspomniane, to jest wątek w którym kandydaci będą mogli przedstawić się, oraz odpowiedzieć na ewentualne pytania społeczności. Zachęcamy kandydatów do team do udzielania się
    Aktualna lista kandydatów:

@1Darkangel
    @isprokamil
    @...Hiszpan...
    @Northern Pride
    @Elvineyyy
    @kacpik94
    @Iova
    Last edited by Mortes; 11-15-2017 at 02:43 PM.

Na jakie stanowiska poszczególni Panowie się ubiegają?

Game Operator
    [url=http://www.supremacy1914.pl/]
    Zagraj w Supremacy 1914, darmow? strategi? czasu rzeczywistego oraz laureata nagrody Gry

isprokamil, Blake77, 1Darkangel - czemu nie ma was na discordowym kanale Supry na Strate?

test
    ...

a co to za cudo jest ?
    [url=http://www.supremacy1914.pl/]
    Zagraj w Supremacy 1914, darmow? strategi? czasu rzeczywistego oraz laureata nagrody Gry

Jako, że aż tutaj słyszę poszeptywanie i popiskiwanie przypominam, że w tym temacie odpowiem na każde pytanie związane z tematem mili moi. Także pytać śmiało, do tego ten temat służy. Może wyjaśnię czyjeś wątpliwości

Moderator.
    Lider United Silesian Legion/AmK; statystyk i ambasador Polskiej Ligi Sojuszy
    Nie boj sie byc slabym, nie badz zbyt dumnym, by byc silnym, po prostu spojrz w swoje serce, moj przyjacielu, to bedzie powrót do Ciebie samego, powrót do niewinnosci.

Dziękuję za odpowiedzi.
    Interesują mnie odpowiedzi na kolejne pytania:
    1. Co takiego możesz zrobić dla społeczności czego na pewno nie zrobią inni kandydaci?
    2. Jakie są Twoje obawy? Czy uważasz, że z czymś sobie nie poradzisz?
    3. Jeśli ktoś poprosi Cię o zrobienie czegoś z czym się nie zgadzasz jak postąpisz?
    4. Jeśli zauważysz, że ktoś z teamu postępuje niezgodnie z obowiązującymi zasadami jak zareagujesz?
    5. Jak i w jakim czasie zbudujesz swoją wiarygodność w teamie i wśród graczy?
    6. Jakie masz pomysły, które chciałbyś wdrożyć w życie?
    7. Wymień 3 pozytywne cechy, których Ci brakuje
    8. Gdybyś to Ty rekrutował ludzi do teamu jakich cech szukałbyś u kandydatów? Czy sam je posiadasz?
    9. Masz możliwość wybrać super moc - jedną Jaką i dlaczego?

Proszę o szczere i poważne odpowiedzi

1. Mogę przeprowadzać szkolenia i tworzyć mapy tak scenariuszowe jak i w ogóle nowe dla Bytro. Gdy będę w Team przyjrzą się moim propozycjom poważniej.

2. Moje obawy są takie, że zostało już za mało chętnych aby załatać efektywnie braki w Team, gdyż ostatnie 3 lata nieumiejętnego administrowania z krótkimi przerwami zdewastowały społeczność. Ale uważam, że sobie z tym poradzę

3. Poinformuję go co mi się w tym nie podoba. Jeśli nie dojdziemy do porozumienia to polecenie wykonam jeśli będzie to mój zwierzchnik. Jeśli będzie to skrajnie nieetycznie to odejdę.

4. Podkabluję go do MA, albo wyżej :3

5. Nie muszę budować sobie wiarygodności. Dla dużej części społeczności już jestem wiarygodny, dla tej resztki nigdy nie będę. Nie doczekałem się konstruktywnej krytyki jeszcze w tej grze. Zawsze jest tak, że karawana jedzie dalej

6. Odpowiedziałem w punkcie pierwszym ale tu mogę dodać organizację jakiegoś turnieju, turniej dla nowych sojuszy (miałby stymulować pojawienie się nowych sojuszy na arenie polskiego S1914), reklamowanie na serwerze StrateGry Defousa (mogę to robić skutecznie bo jestem patronem) itd.

7. Jestem tak pozytywny, że niczego mi nie brakuje :> Czasem się trochę gniewam i mam stanowczo za dobrą pamięć.

8. Szukałbym ludzi nienawidzących kłamstwa i mających silne poczucie sprawiedliwości. Mam obie te cechy.

9. Chciałbym mieć nieskończenie wiele sushi bo to bardzo dobre danie <3

Do wszystkich:

Użytkownik pisze na czacie "J#### banderowską swołocz. Wołyń pamiętamy!". Jaka jest wasza reakcja?

test
    ...

Page 1 of 9 123 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (5 members and 2 guests)

Array

Bookmarks