Page 5 of 9 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 87
    sądze że nic nie powinno pójść w żadne zapomnienie ale sądzę że człowiek pod wpływem alko mający pewne spore uprawnienia jest w stanie sam sie odbanować bo tak to działa i za nic w świecie nie odpuści więc takie banowanie wzajemne by trwało do rana ku uciesze gawiedzi a screeny z takiego widowiska krążyły by po wszystkich serverach.
    Zadanie nr 1: spowodować by MA nic nie pisał na czacie.
    Mozna zbanowac ale to bezskuteczne więc pozostaje spryt i inwencja twórcza.
    Ban oczywisty za naruszenie zasad i regulaminu, opuszczenie Team pl za to samo ale w warunkach pokojowych bez spiny bo ona nikomu nic nie da. Trzeba sie szanowac lub chociaż uczyc sie szanować na wzajem.
    Ja nie musze gwiazdorzyć i udawać herosa.
    Sprawy Team powinny byc załatwiane wew. i jesli ktos jest w stanie to przyjąć i zaakceptować to wybrnie z takiej sytuacji.
    Natychmiastowy ban nie zadziała jeśli mamy alko we krwi w duzych ilościach.
    [url=http://www.supremacy1914.pl/]
    Zagraj w Supremacy 1914, darmow? strategi? czasu rzeczywistego oraz laureata nagrody Gry

Użytkownik poszukuje odpowiedzi na pytanie "Kiedy dostanę odpowiedź na temat błędu, przez który przegrałem grę miesiąc temu". Jak mu odpowiesz, jeżeli wiesz że z tym błędem I tak nikt nic nie zrobi, a ty musisz zachować pozory dbania o graczy.
    Porzuccie wszelka nadzieje, wy, którzy tu wchodzicie

zord a skąd GO ma wiedzieć że w sprawie tego zgłoszenia nikt nic nie zrobi ?
    Zgłoszenia wykraczające poza mozliwości Team pl sa wysyłane do Bytro Labs.
    "Są wysyłane" a więc, juz w założeniu, GO jest pewien że odpowiedż otrzyma inaczej, gdyby "był pewny że nie otrzyma" nie musiał by wysyłać.

Jesli gracz faktycznie przegrał by mapke przez błąd gry to zapewniam że Bytro umie wynagrodzic graczowi stratę jaka poniósł, a nawet z dużą nawiązką bo nie raz tak bywało.

Błąd w grze powodował nierzadko wypłatę dla każdego gracza 5, 10, 15 K Goldów bez względu czy ktoś przez ten błąd poniósł jakąś stratę czy nie.
    Zagraj w Supremacy 1914, darmow? strategi? czasu rzeczywistego oraz laureata nagrody Gry

Dokładnie, GO raczej tylko potwierdza wystąpienie błędu. Sprawę rozwiązuje Bytro. Ale jeśli gra została zamknieta to pewnie byłoby za późno i poinformowałbym gracza żeby szybciej wysyłał zgłoszenia.

Quote Originally Posted by zord33 View Post
    Użytkownik poszukuje odpowiedzi na pytanie "Kiedy dostanę odpowiedź na temat błędu, przez który przegrałem grę miesiąc temu". ...
    I jeszcze jedna bardzo wazna sprawa i istotna.
    Takie pytanie jak Twoje, zord33, jest bardzo wazne ponieważ jest to bardzo częste i oczekiwanie na informacje sa zasadniczo wazne.
    Tak samo ważna jest forma pytania czy okreslenie problemu.
    Nie wystarczy wysłac do Support zgłoszenia o treści:
    "Adminie, jest 7 dzien gry a ja przegrywam mapkę więc cos jest nie tak. Weż sie do roboty i szukaj jakiegos błędu bo zasadniczo jestem "kocurem w gierkach internetowych". I prosze o odpowiedż: czy mozna artkami ostrzelać mi wojsko, jesli ja sobie tego nie zyczę ? bo ma na mapce multikonciarza na 100 % i nawet mi nie odpisuje na moje wiadomości o zaprzestanie tego ostrzału"

Jesli w zgłoszeniu pada forma: "błąd" to znaczy, że faktycznie był błąd:
    - juz ktos prowadził swoje postępowanie sprawdzające i błąd został wykryty.

Po wykryciu błędu, zazwyczaj gracze dostaja juz rekompensatę.

Zgłoszenie mapki do sprawdzenia juz po jej zakonczeniu i np. " po przegraniu jej miesiąc temu" to lekka przesada bo na czym ten błąd polegał i czy gracz sie zorientował o "anomalii" czy bugu, dopiero jak przegrał mapkę ? a jak trwała to było ok ?

Nie wydaje mi sie konieczne wstawianie też takich "kwiatków" :
    - "błąd, przez który przegrałem mapkę".

Czuję, że nie chcesz odpowiedzieć na sens mojego pytania I dlatego tak odchodzisz od meritum.
    To, że pojawiło się słowo "błąd" oznacza, że on wystąpił. Czy gracz pragnie rekompensaty? Pewnie tak.
    Najważniejsze jednak, dla zwykłego, szarego użytkownika jest jak najszybsze NAPRAWIENIE błędu.
    Powiedz mi co zrobisz, jeżeli błąd nie został w ciągu miesiąca od zgłoszenia naprawiony I nadal występuje, a gracze przestają wierzyć w troskę o graczy.
    Porzuccie wszelka nadzieje, wy, którzy tu wchodzicie

W związku z pewnymi planowanymi zmianami rekrutacja zostaje wydłużona o tydzień. Przepraszam za powstałe z tym niedogodności oraz przepraszam wszystkich kandydatów za opóźnienie.

Quote Originally Posted by zord33 View Post
    Czuję, że nie chcesz odpowiedzieć na sens mojego pytania I dlatego tak odchodzisz od meritum.
    To, że pojawiło się słowo "błąd" oznacza, że on wystąpił. Czy gracz pragnie rekompensaty? Pewnie tak.
    Najważniejsze jednak, dla zwykłego, szarego użytkownika jest jak najszybsze NAPRAWIENIE błędu.
    Powiedz mi co zrobisz, jeżeli błąd nie został w ciągu miesiąca od zgłoszenia naprawiony I nadal występuje, a gracze przestają wierzyć w troskę o graczy.
    Jesli wystąpił BŁĄD, i nie został naprawiony przez 30 dni, to pierwsze co bym sobie pomyślał:
    - to jakiś powazny błąd.

Błędy na mapkach występowały i będa wystepować i nie dlatego że nikt o graczy sie nie troszczy.
    Na całym świecie wystepują błądy, nawet w bankach wystepuja błędy w systemach.
    Występuja i pojawiaja się nowe bądż te same, a to że sie pojawiły nie oznacza że ktos nie dba o klientów.

W swoim teoretycznym zgłoszeniu napisałeś, że mapka sie skończyła a więc jakiekolwiek czynności informatyczne są zbędne bo mapka juz została wyłączona.
    W tej grze, mogą sie pojawic błędy na poszczególnych mapkach oraz systemowe.
    Systemowe sa naprawiane natychmiast, bo od nich zależy funkcjonowanie całej gry.
    Błędy na mapkach sa naprawiane o ile ta jeszcze trwa, a w pewnych przypadkach, mapka zamknieta może byc przeanalizowana przez informatyków jesli by to miało im pomóc w podobnych problemach tego typu w przyszłości.

Rozmowy o błędach i anomaliach sa bardzo często poruszane na róznych konferencjach Bytro Labs.
    Bardzo często członkowie różnych administracji dowiadują się o postepy prac czy zapobieganie.
    To nie jest tak, że GO po wysłaniu support do Bytro, siedzi i tylko czeka na odpowiedż.

1. Na jakie stanowiska poszczególni Panowie się ubiegają?

Game Operator

2.Co takiego możesz zrobić dla społeczności czego na pewno nie zrobią inni kandydaci?

Nie ma na pewno, każdy moze zrobić wszystko wiec nie wiem jak moge odpowiedzieć na pytanie

3.Jakie są Twoje obawy? Czy uważasz, że z czymś sobie nie poradzisz?

Nie mam obaw, uważam ze sobie dam rade

4.Jeśli ktoś poprosi Cię o zrobienie czegoś z czym się nie zgadzasz jak postąpisz?

Wejdę w dyskusje i bede próbował dojsc do porozumienia

5.Jeśli zauważysz, że ktoś z teamu postępuje niezgodnie z obowiązującymi zasadami jak zareagujesz?

Tak jak powinien zareagować każdy kto jest w team,dyskusja rozmowa, przeciwdziałanie podobnym sytuacją.

6.Jak i w jakim czasie zbudujesz swoją wiarygodność w teamie i wśród graczy?

Będę chętnie pomagał graczom, kazdy zawsze u mnie znajdzie pomoc,bede starał sie rozwiązywać trudne sytuacje, w jakim czasie to zależy od graczy i teamu.

7.Jakie masz pomysły, które chciałbyś wdrożyć w życie?

Organizowanie dodatkowych turniejów

8.Gdybyś to Ty rekrutował ludzi do teamu jakich cech szukałbyś u kandydatów? Czy sam je posiadasz?

Uczciwoscci,odpowiedzialnosci,zdyscyplinowania

9.Masz możliwość wybrać super moc - jedną Jaką i dlaczego?

Teleportcja, zeby nie marnować czasu i nie płacić za paliwo

Kacpik, mam pytanie.

19 mapek od 2015 roku i od razu kandydujesz na GO? Gdzie tu doświadczenie pracy w teamie? Bądź znajomość silnika gry? Będziesz się domyślał jak zrobić ticket?

Page 5 of 9 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (5 members and 2 guests)

Array

Bookmarks