Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 87

Szanowni koledzy :)

Witam.

Bardzo mi pochlebia, że tak wielu chciało by, bym grał w ich sojuszu
    Jednak muszę wszystkim odmówić nie dlatego, że kogos lubie a innych nie, ale dlatego że chciałbym pozostac "obiektywnym" jako członek Administracji.

Może niekoniecznie na Supremacy ale jednak Administracji Team PL

Jako członek Team pl zycze kazdemu wielu sukcesów w grze i było by niezręcznie gdybym był członkiem sojuszu bo to zawsze rodziło i rodzi podejrzenie o "przychylność".

Obecnie jestem w Team PL w grze NWE i jestem tam jedynym członkiem Team pl więc odpowiedzialność i zaufanie jakie na mnie spoczywają, sa ogromne.

Chciałbym by każdy gracz Supremacy widział we mnie swojego przyjaciela i osobe pomocną, niż - członka sojuszu A, B czy C.
    Dla mnie, wszyscy jestescie tak samo wazni i tak samo chce i będę sie troszczył o Wasz komfort gry i bezpieczeństwo.

Tak jak ex MA razoraz uważam że przylaneżnośc sojuszowa nieco "przeszkadza" w pełnienu obowiązków a przynajmniej budzi podejrzenia, które nie musza byc prawdziwe.
    ... ale budza i daja dawke "paliwa" osobom skupionym jedynie na dezinformacji i rzucaniu bezpodstawnych n"oskarżeń" na wszystkich i wszystko

Zaufajcie swojej inteligencji w grze i nie dajcie się ponieść w grze emocjom.
    Najgrozniejszą bronią w Supremacy1914 jest: Dyplomacja

Bawcie sie dobrze i pamietajcie, że jest gdzies tam ktoś, kto czuwa nad bezpieczeństwem graczy i nad tym by zabawa była uczciwa

Pozdrawiam i Pozodzenia zyczę.

PS.
    Oczywiście zapomniałem
    Chciałbym podziekowac ex MA razoraz, za to, że to podczas jego "kadencji" gracze stopniowo powracaja do gry.
    Poczta "pantoflowa" działa i to dzieki zaledwie kilku "małym" decyzjom, gra znów zaczyna zyć.
    Co do nowego MA Mortesa, to bez obaw
    On wie co robi i w mojej ocenie, jest to gracz, "MA" o najwiekszym stopniu mojego zaufania na podstawie swojego obiektywizmu.

Panie Mortes chciałbym, by Pan sie nie zmieniał
    Dobro graczy, komfort gry i bezpieczeństwo, to duzo, ale jest mozliwe do osiągnięcia _
    Last edited by 1Darkangel; 12-21-2017 at 10:43 PM.
    [url=http://www.supremacy1914.pl/]

Skoro chcesz, żebym uważał Cię za przyjaciela to wypisz mi na PW wszystkie bugi i exploity gry oraz jak ich używać . Pozdrawiam Lugerasek

"Bawcie sie dobrze i pamietajcie, że jest gdzies tam ktoś, kto czuwa nad bezpieczeństwem graczy i nad tym by zabawa była uczciwa "

Kto i gdzie czuwa? Co wejdę na mapkę 100 lub 500 to widzę wszędzie multi konta która mają prawie 1:1 podbitych/straconych prowincji (gra pod jedno jakieś główne konto).

Chciałbym podziekowac ex MA razoraz, za to, że to podczas jego "kadencji" gracze stopniowo powracaja do gry.

Również chcę podziękować EX MA Razoraz chyba najlepszy MA w suprze od kiedy udzielam się w niej więcej niż mniej

Ps. proszę o połączenie wszystkich postów w całość bo śmietnik trochę zrobiłem, ale tak to jest jak robi się 10 pilnych spraw na raz... Przepraszam modów

Lord Druzus is offline
    p co chodzi w tym temacie?

Quote Originally Posted by Lord Druzus View Post
    p co chodzi w tym temacie?
    Pewnie nikt nie wie.

Lord Druzus is offline
    mozna prosic o puente w jednym zdaniu?

Chodzi o wyciagnięcie Trolli z ich gniazd by rozruszali to martwe forum

Udało sie i kolejna baretka wpadła
    [url=http://www.supremacy1914.pl/]

Page 1 of 9 123 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks