Page 4 of 9 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 87
    Lord Druzus is offline
    Dark a zostan bo nie bedzie z kim pogadac
    jawiem ze poziom klapnal na ziemie ale robai te Arms Race- wystartuj na paru mapkach to ci pokaze jak klepac tych co dra gebe

Przyznam, że odpaliłem ten wątek tylko dla kucyków które są pod postami Druzusa

Kucyki sa Boskie

Druz, spoko.
    Bytro ma taką siłę argumentów, że zostaję.
    [url=http://www.supremacy1914.pl/]

Lord Druzus is offline
    co Ci dali? MA NWE?

mmmm. Nawet o to nie pytałem

Lord Druzus is offline
    ja tam lubie Felixa bo lubi zbierac feedback
    widac ze sie chllopak stara wiec wypadaloby mu pomoc

no, a ja pomagam graczom

Lord Druzus is offline
    ja w sumie tez pomagam, bo staje po stronie tych co nie znaja mechaniki gry i ucze ich grac przeciwko blobom 500-2000 prowkowym
    teraz wlasnie takiemy blobowi Szawrca89 co to ma prawie 1800 prowek zniszczylem polowe lotnictwa z kolegami z australii i chyba do ofensywy przechodzimy

ma tam ziom, zeby nie sklamac, 35 mln jednostek , 70 bbsow, mnostwo jakiegos smiecia z 350 dzial , do tego mial 130 bombowcow i okolo 80 mysliwcow - zostala mu tylko polowa lotnictwa na drugim froncie w ameryce. Tak mysle ze juz raczej lotnictwa nie odbuduje, no ale zobaczymy
    na pewno ekonomicznie nie wydoli przy tylu prowkach i niskim morale

ciekaw jestem czy pojdzie w afk przed utrata armii czy po utracie armii

Lord Druzus is offline
    no ogolnie to moge powiedziec ze najlatwiej bije sie bloby
    zazwyczaj graja jak amatorzy odslaniajac cale panstwo- gromadza armie w ogromne stosy na granicach. wystarczy wyminac te stosy i wbic w puste prowki. nawet nie skupiac sie na podboju - tylko palic i niszczyc zeby im eco rozwalac
    skupic sie glownie na energetykach i jedzeniu bo tego potrzeba do utrzymywania imperium
    jak morale dropnie do okolo 70% to bez podbijania stolic blob sam sie gospdarczo zaczyna zapadac - tak jak cesarstwa rzymskie.

dodatkowym atutem jest to ze pare mniejszych krajow spokojnei rozwlai bloba bo blob nie bedzie w stanie poswiecic tyle samo uwagi na kazdy poejdynczy odcinek frontu. i to nei jest jakas teoria- wyobraz sobei ze masz europe i azje i atakuja Cie w 5-6 roznych punktach. Dasz rade poprawnie Timingowac atakai bombardowanai itp ? Nie ma szans.

dodatkowo oczywiscie obnizanie morale wojnami- do 5 wojen maks obniza morale przy DC (Day change). 5 wojen to -25% morale to jak latwo policzyc nawet z zabudowaniami peryferyjne obszary odpadna i sie zbuntuja po okolo 3-6 tygodniach. Wystarczy tylko sie upewnic ze wojen jest 5 kazdego dnia.

z innych rzeczy- bloby zawse maja jakeis choke pointy - ktore mozna zajac/zniszczyc. im dalej od stolicy tym gorzej z morale. wiec niszczac tory/porty i podbijajac/buntujac kluczowe prowki mozna dystans do stolicy ogromnie wydluzyc. Wiec nei zapominajcie o szpiegach i zmienianiu ich pozycji codziennie

zreszta napisze chyba jakis poradnik jak bic bloby bo t oo wiele latwiejsze niz wiekszosc ludzi mysli. i potem ludzei trzesa gaciami przed jakims tam blobem co to tylko wielki jest i armie ma spora, a tak naprawde jest dawca expa, surki i prowek dla kazdego sasiada

wiec co moge polecic zeby gralo sie mape przyjemnie - jak masz bloba przy sobie, sprzymeirz sie czasowo z jego sasiadami i po prostu go podbijcie Nei da rady obronic sie przed atakami na paru frontach, a jego surowce eco i exp z zabijania milionow zolnierzy to latwy zysk.
    Last edited by Lord Druzus; 02-03-2018 at 11:13 AM.

Druz, coś chyba "wykrakałeś" bo dostałem SGO na serw. PL i ENG na NWE.

Kilka pieter wyżej ktoś jednak cały czas sie przygląda pracy w Team
    i wie jak to spozytkować dla dobra społeczności

Page 4 of 9 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks